בעיה 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
ושד שיפור מיצוק קרםנקבה שד שד טיפול עיסוי תמיכה אישי טיפוח עור אמא של כל קרמים עבור פנים

ושד שיפור מיצוק קרםנקבה שד שד טיפול עיסוי תמיכה אישי טיפוח עור אמא של כל קרמים עבור פנים

ILS 1.67
 

זמין
כמות סחורה

1 לאחר ניקוי השד בבוקר ובערב יש לעסות את השד עם המוצר וטכניקת ההרמה עד לספיגה.סוג : שד שיפור הערה : אם אתה מוצא את אי נוחות, להפסיק להשתמש בו. לאחר החלת חם מגבת עבור 3-5 דקות, עיסוי השד עם המוצר והרמת טכניקה עד לספיגה;מים, גליצרין , פרופילן, פורריה תונברגיאנה שורש תמצית,, אסקורבית, ג 'ינסנג פנאקס שורש תמצית, אנג' ליקה סיננסיס תמצית, תמצית לאונורוס, תמצית טינקטוריוס, תמצית קטיפה, קטיפה תמצית קולגן בבקשה לאפשר 1-3 מ מ שגיאה בשל מדידה ידנית.המרה : 1 אינץ = 25.0393 אינץ, 1 ס מ=10 מ מ. לאחר רחצה וניקוי השד, לעסות את השד עם המוצר והרמת טכניקה עד לספיגה;.4 מ מ או 1 מ מ = 0. שד שד טיפול עיסוי תמיכה אישי טיפוח עור אמא של כל קרמים עבור פניםאחסון מצב : לשמור מפני אור כדי למנוע אור שמש ישיר.מוצר נקודות מכירה : מסייע לשפר בעיות אחרות של יבש, מחוספס וקל שדיים, מעלית ולהדק חזה עור, נפול ותנאים אחרים.13 ס מ מפרט : 50הודעה צבע : אדום1איקס הגדלת חזה 2. לאחר מריחת המגבת החמה למשך 3-5 דקות יש לעסות את השד עם המוצר וטכניקת ההרמה עד לספיגה;. לאחר רחצה וניקוי השד, לעסות את השד עם המוצר והרמת טכניקה עד לספיגה;.

מאפייני הסחורה

50g:
Notice::
Color:
red
1X Breast Enhancement :
2. After applying the warm towel for 3-5 minutes, massage the breast with the product and lifting technique until absorption;:
water, glycerin, propylene , PUERARIA THUNBERGIANA root extract, , ascorbic , GINSENG PANAX root extract, ANGELICA SINENSIS extract, LEONURUS extract, TINCTORIUS extract, velvet extract, velvet extract Collagen:
Please allow 1-3mm error due to manual measurement.:
Material:
paste
3. After cleansing the breast in the morning and evening, massage the breast with the product and the lifting technique until absorption.:
Conversion :
1 inch = 25.4mm or 1mm = 0.0393 inch,1cm=10mm.
1. After bathing and cleansing the breast, massage the breast with the product and lifting technique until absorbed; :

קונים כמו שהם אוהבים