בעיה 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
קרביד בור מטופל בחום YG8 חלקות גבוהה חריץ כפול 6 ממ/0.2 אינץ

קרביד בור מטופל בחום YG8 חלקות גבוהה חריץ כפול 6 ממ/0.2 אינץ

ILS 8.82
 

זמין
כמות סחורה

תחולת רחבה : בור קרביד זה נמצא בשימוש נרחב בעבודות מתכת, ייצור כלים, הנדסה, הנדסת דגם, גילוף עץ, ייצור תכשיטים, ריתוך, חממה, יציקה, דבורה, טחינה, השתלת ראש צילינדר וחריטה שימושים 25 מ"מ / 1. תחולת רחבה : בור קרביד זה נמצא בשימוש נרחב בעבודות מתכת, ייצור כלים, הנדסה, הנדסת דגם, גילוף עץ, ייצור תכשיטים, ריתוך, חממה, יציקה, דבורה, טחינה, השתלת ראש צילינדר וחריטה. גימור גבוה : קרביד בור זה בעל איכות עיבוד גבוהה וגימור גבוה, והוא יכול לעבד חללי עובש שונים בעלי דיוק גבוה, וזה מאוד מעשי. קוטר הכלי 6 מ"מ / 0. מפרט : סוג פריט : קרביד בור חומר מוצר : YG8 סגסוגת מוצר מודל : CX1225 סוג חריץ : צורת כלי חריץ כפול : גליליות עם קו כלי רדיוס קוטר : בערך. חריץ כפול : סוג החריץ של בור קרביד זה הוא חריץ כפול, צורת הכלי היא צילינדר קצה קשת עגול, קוטר השוק הוא 6 מ"מ, קוטר הכלי הוא 12 מ"מ ואורך הלהב הוא 25 מ"מ. גימור גבוה : קרביד בור זה בעל איכות עיבוד גבוהה וגימור גבוה, והוא יכול לעבד חללי עובש שונים בעלי דיוק גבוה, וזה מאוד מעשי. בטוח ואמין : בור קרביד זה פשוט ונוח לשימוש, בטוח ואמין, יכול להפחית את העבודה, לשפר את סביבת העבודה ולהפוך את המבצע לנוח יותר. אורך להב 12 מ"מ / 0. חריץ כפול : סוג החריץ של בור קרביד זה הוא חריץ כפול, צורת הכלי היא צילינדר קצה קשת עגול, קוטר השוק הוא 6 מ"מ, קוטר הכלי הוא 12 מ"מ ואורך הלהב הוא 25 מ"מ.חומר מעולה : קצה הקרביד עם קרביד בורס עשוי מקרביד YG8 שטופל בחום, וחיי השירות שלו הם פי 8 מכלי פלדה במהירות גבוהה.

מאפייני הסחורה

Item Type:
Carbide Burr
Product Material:
YG8 Alloy
Product Model:
CX1225
Slot Type:
Double Slot
Tool Shape:
Cylindrical with Radius End
Tool Handle Diameter:
Approx. 6mm / 0.2in
Tool Diameter:
Approx. 12mm / 0.5in
Blade Length:
Approx. 25mm / 1.0in
Uses:
Widely Used in Metal Products, Tool Manufacturing, Engineering, Model Engineering, Wood Carving, Jewelry Manufacturing, Welding, Chamfering, Casting, Deburring, Grinding, Cylinder Head Transplantation and Carving
Package List:
1 x Carbide Burr:
Note:
1. When the cemented carbide file is used on pneumatic or electric tools, the speed is generally 6000‑40000 rpm, and the tool must be clamped.:
2. The cutting direction should move evenly from right to left, and reciprocating cutting cannot be performed like using a grinding wheel; be careful not to use excessive force (the pressure generally does not exceed 4 kg).:

קונים כמו שהם אוהבים