בעיה 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
שידור נוזל למלא מתאם, 307-437 חלד גבוהה דיוק חסון אנטי עיוות עבור רכב

שידור נוזל למלא מתאם, 307-437 חלד גבוהה דיוק חסון אנטי עיוות עבור רכב

ILS 1.67
 

זמין
כמות סחורה

4 אם אתה לא בטוח של הפריט, אנא פנה אלינו לפני הקנייה כדי למנוע תמורה מיותרת, תודה!. רשימת חבילה : 1 העברת נוזל מילוי מתאםהערה : אנא בדוק את מספר חלק של הפריט שלך, התאמת מידע הוא לעיון בלבד. להחליף חלק מספר : צלב התייחסות חלק מספר של שידור נוזל למלא מתאם הוא 307-437 ו ללא תשלום 6604, על פי מקורי סטנדרטי. התקנה פשוטה : ההתקנה הוא פשוט, החלפה ישירה עבור הישן או שבור אחד, נוח לשימוש, לחסוך הזמן והאנרגיה שלך. התאמה : מתאם מילוי נוזלים הוא תחליף לחוקרים, החלפה לטייס, החלפה למטפס הרים ודגמים המשתמשים בתיבת ההילוכים 5 ר ' 55 וואט. ביצועים מצוינים : ייצור מקצועי, הביצוע מעולה, דיוק גבוה, ביצועים יציבים ואמינות גבוהה. פרימיום חומר : טרנס נוזל למלא מתאם הוא עשוי פרימיום מתכת חומר, אנטי חלודה, חוזק גבוה, לא קל לעוות או לשבור, חסון ועמיד. פרימיום חומר : טרנס נוזל למלא מתאם הוא עשוי פרימיום מתכת חומר, אנטי חלודה, חוזק גבוה, לא קל לעוות או לשבור, חסון ועמיד. ביצועים מצוינים : ייצור מקצועי, הביצוע מעולה, דיוק גבוה, ביצועים יציבים ואמינות גבוהה.התאמה : מתאם מילוי נוזלים הוא תחליף לחוקרים, החלפה לטייס, החלפה למטפס הרים ודגמים המשתמשים בתיבת ההילוכים 5 ר ' 55 וואט. התקנה פשוטה : ההתקנה הוא פשוט, החלפה ישירה עבור הישן או שבור אחד, נוח לשימוש, לחסוך הזמן והאנרגיה שלך.

מאפייני הסחורה

Item Type:
Transmission Fluid Fill Adapter
Material:
Metal
Cross Reference Part Number:
 307-437, OTC 6604
Fitment:
 Replacement for Explorers, replacement for Lincoln Aviator, replacement for Mountaineer, and models using the 5R55W transmission 2003 newer.
Package List:
1 xTransmission Fluid Fill Adapter :
Please double check the part number of your item, matching information is for reference only. If you are unsure of the item, please contact us before buying to avoid unnecessary return, thanks! :

קונים כמו שהם אוהבים