בעיה 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
30 יחידות 5 אטום תקשורת מחבר עמיד למים מלחץ חיבור מסופים עבור אתרנט כבל כבל טלפון טווח 5 הבינתחומי התחת מחבר

30 יחידות 5 אטום תקשורת מחבר עמיד למים מלחץ חיבור מסופים עבור אתרנט כבל כבל טלפון טווח 5 הבינתחומי התחת מחבר

ILS 1.67
 

זמין
כמות סחורה

מוצר תיאור מפרט : שם מוצר : ק5 מסוף בלוק חומר : באיכות גבוהה פלסטיק צבע : ירוק משקל : כ 1 גרם יחידה ישים חוט קוטר : 0 גודלו הוא רק בגודל של אצבע, והוא יכול להיות בשימוש נרחב בציוד אלקטרומכני שונים, מכשירי חשמל ביתיים, קווי חלוקת חשמל וקווי תאורה. תכונות : בידוד, בטיחות, פשוט וקל לשימוש, רק צריך להשתמש מלחציים כדי להשלים את לחץ התאוששות, כי זה הוא מחובר לחנות של מיוחד חיווט מהדק, את אפקט הוא טוב יותר, מהר יותר, 100% חיבור, בטלפון, רשת חיווט פרויקטים, לשחק השפעה גדולה.מתאים למוליכים בקוטר פנימי של 0. העיצוב האיכותי והמעודן מספק עמידות בפני קורוזיה ומונע מהחיבור להיות מושפע מאוויר ולחות. מתאים עבור רוב חוט חיבורים, בשימוש נרחב שונים אלקטרו ציוד, מכשירי חשמל ביתיים, חוטים, תאורה, וכו'. הבעיה של פעולה מסורבלת של חיווט מסוף לחיצה בורג נפתרת. בעיית הפעולה המסורבלת של מסוף סוג הבורג נפתרת. ניתן להשלים את החיווט פשוט על ידי הסרת שכבת הבידוד ישירות על חור החיווט של הטרמינל ללא אבזמים או פיתול, כך שהפעולה פשוטה ומהירה, וניתן להפעיל אותה גם באמצעות חשמל. כיצד להשתמש : הכנס את חוט לתוך חור, ולאחר מכן לחץ עליו עם צבת.9 מ מ/אוג 19-26 היקף היישום : משמש לחיבור שני כבלים, כגון קווי טלפון, רציף רשת כבלי חבילה מכיל : 30 יחידות ק5 מסוף בלוק מבוא : ריתוך כבלים משמשים לחיבור במהירות בינוני ונמוך כבלי חשמל.

מאפייני הסחורה

Product name:
K5 terminal block
Material:
high quality plastic
Color:
green
Weight:
about 1g/pc
Applicable wire diameter:
0.4mm-0.9mm/AWG19-26
Scope of application:
used to connect two cables, such as telephone lines, continuous network cables
Package contains:
30PCS K5 terminal block
Introduction:
Welding cables are used to quickly connect medium and low power cables. The problem of cumbersome operation of screw crimping terminal wiring is solved. The wiring can be completed by simply removing the insulating layer directly on the wiring hole of the terminal without buckles or twisting, so the operation is simple and fast, and it can also be operated with electricity. Its size is only the size of a finger, and it can be widely used in various electromechanical equipment, household appliances, power distribution lines and lighting lines.:
Features:
Isolation, safety, simple and easy to use, only need to use a vise to complete the pressure recovery, because it is connected to the store's special wiring clamp, the effect is better, faster, 100% connection, in the telephone, network wiring projects, play Great effect.:
Instructions:
Insert the wire into the hole, and then press it down with pliers. So the two lines were connected. :

קונים כמו שהם אוהבים