בעיה 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
צרור- 2 פריטים: VirtualMonopod 3465B מערכת ייצוב מצלמה מערכת רצועה. עובד עם כל המצלמות. מקובל עם ScrecModule 3465B-SM לחיבור מכני למכשירים עם שקע חצובה רגיל.

צרור- 2 פריטים: VirtualMonopod 3465B מערכת ייצוב מצלמה מערכת רצועה. עובד עם כל המצלמות. מקובל עם ScrecModule 3465B-SM לחיבור מכני למכשירים עם שקע חצובה רגיל.

ILS 0.67
 

זמין
כמות סחורה

מושלם כשאתה לא רוצה לשאת מונופוד או חצובה עובד עם כל המצלמות, DSLRs, מצלמות וידיאו, מכשירי אייפון, סמארטפונים, Go Pro, משקפת, טווחים, רובים וכו 'כלול : רצועה ראשית, לולאת יד, רצועת סופג רטט והוראות מלאות. פלג גוף עליון ורגל הנוקשה שלך יוצרים צד אנכי נוסף של המשולש, והאדמה בין שתי כפות הרגליים יוצרת את הצד האופקי של המשולש. לוחית הרכבה אינה נדרשת. מתגייס לחגורה סופגת זעזועים המייצרת כף יד מעולה עוקבים אחר יריות וצילומי מעקב. מתכווננת מ- 75 אינץ' -14 ". עובד עם או בלי ממשק חצובה-20 סטנדרטי -20-משקל קל (2. מערכת ייצוב מצלמה זו משתמשת ברצועות ובאבזמים כדי להעסיק את המנהל הגיאומטרי של קשיחות המשולש. מערכת ייצוב המצלמה Virtual Monopo DTM מבטלת את תנועת המצלמה הידנית בציר האנכי (y). כשאתה מחזיק את המצלמה בקפידה כלפי מעלה לעין שלך, הרצועה המתוחה בין המצלמה לכף הרגל שלך יוצרת צד אנכי של המשולש. עוגן עם כף הרגל, או חפצים קבועים אחרים, ליצירת צילומים סטטיים מעולים, צילומי מעקב, צילומי ג'יב ועוד. עוגן עם כף הרגל, או חפצים קבועים אחרים, ליצירת צילומים סטטיים מעולים, צילומי מעקב, צילומי ג'יב ועוד.צרור 2 פריטים : מונופוד וירטואלי ומודול בורג. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - הצרור כולל את מודול הבורג האופציונלי לחיבור מכני לציוד שלך (במקום לולאת יד כלולה). מתכוונן מ- 75 " - 14". המערכת הופכת גם לחגורה סופגת זעזועים המייצרת כף יד מעולה בעקבות צילומי יריות וצילומי מעקב. - צרור כולל את מודול הבורג האופציונלי לחיבור מכני לציוד שלך (במקום לולאת יד כלולה). בניית רשת שחורה מחוספסת בגודל 3/4 אינץ '. למי שרוצה ליצור חיבור מכני למצלמה שלך, הזמינו אופציונלי עם מודול בורג - חלק אופציונלי למערכת ייצוב המצלמות Virtual Mono Pod3465 B והיא מהווה תחליף ללולאת היד של Virtual Monopod. הופכת לחגורה סופגת זעזועים המייצרת כף יד מעולה בעקבות יריות וצילומי מעקב.

מאפייני הסחורה

קונים כמו שהם אוהבים