בעיה 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
WINLYN 3 PACK מיני עצי אורן קנדיים עם בסיסי עץ עצי חג מולד מיניאטוריים מלאכותיים ועצי אדנית כפרית לעונת החג של עונת החג.

WINLYN 3 PACK מיני עצי אורן קנדיים עם בסיסי עץ עצי חג מולד מיניאטוריים מלאכותיים ועצי אדנית כפרית לעונת החג של עונת החג.

ILS 3.00
 

זמין
כמות סחורה

לעצי חג המולד המיני יש מספיק מחטים, 32 עד 60 טיפים, מה שמקל עליהם להיות מעוצבים ומפונקים מימד : עצי האורן הקנדיים המיני זמינים ב -3 גדלים, 7. לעצי חג המולד המיני יש מספיק מחטים, 32 עד 60 טיפים, מה שמקל עליהם להיות מעוצבים ומפונקים. כמות : החבילה כוללת שלישייה של עצי אורן מלאכותיים ומנתב כפרי.כמות : החבילה כוללת שלישייה של עצי אורן מלאכותיים ומנתב כפרי.8 "(גדול), מודדים מתחתית בסיס העץ כל הדרך לראש הענף העליון תיבת העץ העץ היא הסברה 13. הכן את הבית שלך לעונת החגים עם שלישיית עצי אורן מלאכותיים ומנתב כפרי!. נוצר עם פרט בחשבון, כל עץ כולל ענפי אורן דמוי חוטי. מימד : עצי האורן הקנדיים המיני זמינים ב -3 גדלים, 7.8 "(גדול), מודדים מתחתית בסיס העץ כל הדרך לראש הענף העליון תיבת העץ העץ היא הסברה 13.7 ", מושלמת להחזקת העציצים.1 "ארוכה, רוחב 3. נוצר עם פרט בחשבון, כל עץ כולל ענפי אורן דמוי חוטי. הציגו את העצים ואת הארגז כולם יחד או בנפרד כדי להתאים לצרכים שלכם!. אל תשכח לפלוף! פשוט התחל בחלקו העליון ולעבוד בתנועה ספירלית כל עץ כדי ליצור את האפקט המלא הרצוי. כאשר שטח המגורים שלך לא יתאים לתצוגה מפוארת, סיפון עצי השולחן האלה עם קישוטים קטנים, אורות וטופר עצים.7 ", מושלמת להחזקת העציצים. אל תשכח לפלוף! פשוט התחל בחלקו העליון ולעבוד בתנועה ספירלית כל עץ כדי ליצור את האפקט המלא הרצוי.

מאפייני הסחורה

קונים כמו שהם אוהבים