בעיה 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
כחול עלה גלולת תיבת 2 תא רפואת גלולת מקרה נייד הגלולה ארגונית עבור כיס נסיעות רפואת לוח ויטמין ארגונית

כחול עלה גלולת תיבת 2 תא רפואת גלולת מקרה נייד הגלולה ארגונית עבור כיס נסיעות רפואת לוח ויטמין ארגונית

ILS 1.67
 

זמין
כמות סחורה

98"על 1 לקנות בביטחון : אנו מחויבים לספק את האיכות הטובה ביותר ואת השירותים הטובים ביותר לך. גודל נייד : זה מלבן גלולת תיבת מקרה הוא 2. פשוט לחץ על כפתור, סלטות המכסה פתוח כדי לחשוף חיים של ממתקים מתוקים. הדרישה שלך ומוכר הוא שלנו רציף פיתוח מוגבר כוח! אם יש כל בעיה עם הרכישה שלך, אנא אל תהסס לפנות אלינו, אנחנו ננסה כמיטב יכולתנו כדי לעזור לך.7"ב, זה תופס מקום קטן והוא יכול בקלות להתבצע בארנק או בכיס שלך; מושלם לשים אותו בארנק שלך, תיק נסיעות, תיק או בכיס האחורי של הג' ינס שלך עבור תרופות יומיות.מגוון רחב של דפוסים שונים ניתן לבחור על פי ההעדפה האישית שלך כדי לשמור אותך מאושר בזמן נטילת התרופות שלך. יישומים רחבים : זה נייד הגלולה ארגונית תיבת יכול להיות מיושם לאחסון גלולות, ויטמינים,תרופות, עזרה ראשונה, סוכריות, קוסמטיקה, תכשיטים, אטמי אוזניים,וכו', אידיאלי עבור נסיעות, עבודה, קמפינג ופעילויות חוצות אחרות. יש תאים יכול נפרד שונה, והם גם מאוד מתאים לאחסון ויטמינים, סוכריות מנטה אחרים קטן Items. מפרט מוצר : תיבת גלולות צבע : כסף,מידות : 1. מתנה אידיאלית : ייחודי ציור יפה אמנות דפוס עיצוב יכול להביא לך מצב רוח טובה יותר בעת שימוש. לא רק מעשי הגלולה ארגונית קופסות, אבל גם כקישוט נהדר עבור התלבושת שלך, מאוד מתאים עבור המשפחה שלך וחברים כמו חג או יום הולדת מתנות כדי להראות שלך טיפול ואהבה.

מאפייני הסחורה

Pill Box Color:
Silver,Dimensions
Compact And Lightweight:
Made Of Metal Iron Plating,With Button,It Can Be Opened Quickly. There Compartments Can Separate Different,And Are Also Very Suitable For Storing Vitamins,Mints And Other Small Items.:
It Is Convenient To Carry In Your Pocket, Purse,Briefcase Or Travel Bag So That You Can Take The Medicine On Time Every Day.:
A Variety Of Different Patterns Can Be Chosen According To Your Personal Preference To Keep You Happy While Taking Your Medication. Keep Your Body Healthy And In Good Shape. :

קונים כמו שהם אוהבים